Witaj na stronie Przedszkola Niepublicznego 

Zgromadzenia Sióstr Św. Elżbiety

facebookserce6     

W przedszkolu gościliśmy pana Kamila - studenta muzyki, który gra na kontrabasie, gitarze i pianinie. Opowiedział nam o instrumentach i zagrał na nich dla nas. Rozwiązywaliśmy muzyczne zagadki.  Na koniec wspólnie śpiewaliśmy. 

Starszacy kolejny raz udali się na zajęcia do biblioteki. Wypożyczyli też książkę, którą będziemy czytać podczas odpoczynku po obiedzie.

Kolejny raz odwiedził nas teatr Eden z Wieliczki. Tym razem wystąpił przed nami w zabawnej odsłonie historii biblijnej Noego i jego arce.

W naszym przedszkolu nadszedł dzień na który czekają wszyscy przedszkolacy. Bal przebierańców, bal nad bale. Tradycyjnie na samym początku personel przedszkola przygotował dla dzieci występ  i przedstawił bajkę "Roszpunka",a  potem był już czas na tańce i zabawy - było cudownie!

Z okazji święta babci i dziadka wszystkie grupy przygotowały wspaniałe występy. Starszacy wystąpili przed gośćmi w przedstawieniu pt. "Skrzaty i śnieżynki szukają zimy". Maluchy recytowały piękne wiersze, śpiewały i tańczyły. Średnicy przygotowali inscenizację o historii życia i miłości babci i dziadka. 

Licznik odwiedzin

Dziś 38

Wczoraj 43

W tym tygodniu 191

W tym miesiącu 488

Od 12.11.2017 33998

Kubik-Rubik Joomla! Extensions