Witaj na stronie Przedszkola Niepublicznego 

Zgromadzenia Sióstr Św. Elżbiety

facebookserce6     

Rano grupa średniaków przygotowała dla starszaków musical pt. 'Vaiana'. Maluszki wyrecytowały piękne wiersze i zaśpiewały piosenkę. O godzinie 16.00 odbyła się uroczysta msza św. po której udaliśmy się do przedszkola na ostatnią akademię starszaków. Nasi absolwenci opuszczają przedszkolne mury, aby po wakacjach rozpocząć nową przygodę w szkole.

W tym roku wybraliśmy się na wycieczkę do parku rozrywki "Alele". Pogoda nam dopisała więc mogliśmy korzystać z uroków tego miejsca. Szaleliśmy w sali zabaw, odwiedziliśmy zwierzątka mieszkające w mini zoo oraz bawiliśmy się na ogromnym placu zabaw. Wycieczkę zakończyliśmy wspólnym grillem. 

Dzień dziecka w przedszkolu uczciliśmy olimpiadą sportową oraz lodami czekoladowymi ?. Pani Lodzia przygotowała dla nas różne konkurencje. Za aktywny udział w zabawie dzieci otrzymały medale oraz dyplomy.  

Na to spotkanie czekaliśmy długo! Jak dobrze zobaczyć znajome twarze i powspominać czas spędzony w przedszkolu. 

W tym roku nasz rodzinny festyn był ukoronowaniem 20- lecia istnienia naszego przedszkola. W tym uroczystym dniu zjawiło się wielu wyjątkowych gości, którzy razem z nami chcieli świętować nasz jubileusz. Dzieci wystąpiły na scenie z programem artystycznym w którym przeniosły nas do Akademii Pana Kleksa. Był to musical ? ponieważ sprawnie łączył muzykę, piosenki, dialogi i taniec. Wszyscy goście byli zachwyceni tak dopracowanym występem. Podczas festynu zostały wręczone nagrody za udział w konkursach zorganizowanych z okazji jubileuszu. Jak co roku dzieci i dorośli mogli korzystać z wielu atrakcji i najeść się do syta!

Wielki tydzień to czas refleksji i zadumy.  W przedszkolu rozważaliśmy kolejne stacje drogi krzyżowej.  Dzieci wcieliły się w postaci biblijne i odgrywały sceny z drogi Jezusa na Golgotę. 

 

Licznik odwiedzin

Dziś 36

Wczoraj 43

W tym tygodniu 189

W tym miesiącu 486

Od 12.11.2017 33996

Kubik-Rubik Joomla! Extensions